Ar jaunu sparu jaunajā mācību gadā

Ar jaunu sparu jaunajā mācību gadā

Ar jaunu sparu jaunajā mācību gadā

25.Oktobris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Apgriezienus uzņēmis un raiti ripo uz priekšu jaunais 2018./2019. mācību gads, kurā mūs sagaida divi lieli notikumi- skolas 150 gadu jubileja un Latvijas 100. dzimšanas diena.

Arī 7.a klase mācību gadu nolēmusi sākt ar labiem darbiem. Domāts darīts. Rudens ābolu laiks, taču dažreiz rudentiņš dāvā mums vairāk nekā spējam izmantot. Tāpēc nolēmām doties un salasīt pie vecās skolas  bāgāto ābolu ražu. Patīkami, ka skolēni labprāt piekrita un darbiņu veica ar prieku. Tas bija jauks piedzīvojums, jo bija ne tikai kopīgs darbs, bet arī kopīga jautrība. Mūsu darbs padārīja skolas apkārtni sakoptāku.

Skolēniem vēcā skolas ēka ir īpaša, jo daudziem tā ir ēka, kurā mācījušies viņu vecāki vai citi radinieki, Aivai tajā ir strādājusi viņas vecmāmiņa, bijusī skolotāja Valda Putāne. Tāpēc nolēmām apskatīt veco skolas ēku. Skolēni ar interesi apskatīja visas pieejamās telpas un klausījās stāstījumu par to laiku mācību organizāciju un notikumiem. Daži no tiem šo laiku skolēnos izraisīja patiesu izbrīnu.

7.a klases audzinātāja Guna Pusbarniece