Angļu valodas pulciņa Helovīnu ballīte

Angļu valodas pulciņa Helovīnu ballīte

Angļu valodas pulciņa Helovīnu ballīte

22.Oktobris, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

       19. oktobrī angļu valodas pulciņa ietvaros tika organizēta Helovīnu ballīte, kurā piedalījās 4. – 6. klases skolēni. Skolēniem bija iespēja radoši izpausties – izvēlēties apģērbu, maskas un sejas krāsojumus, jo spocīgāk, jo labāk. Ballītes sākumā skolēni kopīgi gatavoja un dekorēja klasi Helovīnu noskaņās, izvēlējās atbilstošu mūziku. Tika klāts kopīgs svētku galds ar “baisajām” uzkodām. Skolēni izvēlējās piemērotu filmiņu Helovīnu noskaņās. Ballītes laikā, veidojām skeletus no papīra, uzrakstījām ķirbja grebšanas plānu. Skolēniem bija iespēja iejusties neparastos notikumos, kopīgi lasot spoku stāstus ar lukturīšiem zem pārklāja. Ballīte neiztika arī bez izkustēšanās. 6. klases meiteņu vadībā tika organizēta muzikālo krēslu aktivitāte. Sakām paldies vecākiem par sagādātajām uzkodām un dekorācijām.

 

Pulciņa vadītāja K.Mincāne