9.b klases ekskursija 20.10.22

9.b klases ekskursija 20.10.22

9.b klases ekskursija 20.10.22

21.Oktobris, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      Lai ar klasi piedzīvotu ko interesantu, mēs rudens viskrāšņākajā laikā plānojām ekskursiju. Tika apspriesti vairāki maršruti, līdz  nolēmām doties uz Latgali un izmantot vienu no projekta “Skolas soma” piedāvātajām iespējām. Tā 20.oktobrī guvām jaunu pieredzi, ar vilcienu dodoties mācību ekskursijā. Lai no dzelzceļa stacijas nokļūtu apskates objektā, izmantojām gan iepriekš dzirdētu informāciju, gan tehnoloģiju iespējas, gan vērojām zīmes apkārtnē. Nenomaldījāmies un mērķi sasniedzām īsā laikā. Apmeklējām Daugavpils Skrošu rūpnīcu, kur ar interesi klausījāmies stāstījumu par rūpnīcas vēsturi un darbību mūsdienās. Neticami, ka tik  saistoši un atraktīvi var pastāstīt par skrošu ražošanas procesu un gatavās produkcijas šķirošanu. Klausoties gidu, tapa skaidrs, kāpēc  tornim ir noteikts augstums, kā skrošu ražošanā noder ziepjūdens, kur izmanto brāķētās skrotis un svina putekļus. Šaušana pa bundžām rūpnīcas šautuvē arī raisīja pozitīvas emocijas.

     Cik lieliski, ka izvēlējāmies vienu dienu mācīties citādi!

                                                                                           9.b klases viedokļus apkopoja audzinātāja