9.a klase - ZZČ finālā

9.a klase - ZZČ finālā

9.a klase - ZZČ finālā

24.Maijs, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

   ZZČ (zelta zivtiņas čempionāts) ir ikgadējs notikums,kas ietver sevī sporta un prāta spēles, radošu uzdevumu izpildi, netradicionālu aktivitāšu veikšanu. Šis grandiozais pasākums Latvijā  norisinās jau 16 reizi ! Pēdējos divus gadus šo čempionātu pandēmijas dēļ nācās rīkot attālināti, tāpēc liels bija prieks , kad tas atkal atgriezies „dzīvajā” . Pasākuma galvenie organizatori un iedvesmotāji ir SIA “Tele 2” un zīmols “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar SIA “Inspired”. Čempionāta šīs sezonas moto ir “Ko nevar viens, var visa klase!”.

     Lai  iekļūtu finālā un varētu braukt uz sacensībām klātienē Siguldā bija jāveic grūts, bet interesants ceļš.  Pirmajā kārtā bija jānofilmē, kas mūsu klasei ir svarīgs-  vērtības vai notikumi, kā arī jāuzņem foto kādā zīmīgā vietā pilsētā. Mēs tikām pusfinālā, kur bez mums bija vēl  260 mūsu grupas klases.  Nākošajā kārtā bija jāiepriecina skolas darbinieki un jāmin dažādi vārdi. Arī ar šiem uzdevumiem tikām galā lieliski un bijām to laimīgo 40 klašu vidū, kas iekļuva finālā. Varējām posties 19.maijā  uz Siguldu.

    Finālā bija jārisina gan atjautības un erudīcijas, gan veiklības, jautrības un draudzības pilni uzdevumi. Šeit galvenais bija, ka katra veikumam ir nozīme, kaut arī sākumā tā nešķiet, kā saka – labāko rezultātu kaldinām kopā.

     Vislielāko adrenalīna devu skolēni saņēma „drosmes lēcienā”, kur no augstuma spiegdami lēca mīkstos paklājos. Visas aktivitātes bija liela izmēra, pietiekoši sarežģītas, ar krāsainu un dažādu inventāru , skolas vidē tādus nav iespējams izveidot, tāpēc patiess prieks bija to visu izmēģināt. Godalgoto vietu mēs neizcīnījām, bet mēs piedzīvojām īstas emocijas, izjutām klases spēku, kārtīgi atpūtāmies un pozitīvi uzlādējāmies . Noteikti iesakām arī  citām klasēm piedalīties ZZČ .

    Pēc sacensībām izbraucām ar panorāmas ratu, ko uzsauca pasākuma organizatori. Tad devāmies uz Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, izgājām Lielo Kangaru dabas taku un uzkāpām skatu tornī. Diena bija piepildīta un emocionāla, tomēr spēks pietika lai arī atpakaļceļā autobusā dziedātu un mājupceļš būtu jautrs.

9a.klases audzinātāja A.Ķiploka