Grāmatu svētki Atašienē

Grāmatu svētki Atašienē

Grāmatu svētki Atašienē

27.Septembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

          14. septembrī Atašienes vidusskolā, Marinzejas pilī, notika Krustpils novada Grāmatu svētki, kuros kopā ar citiem pašvaldības skolu audzēkņiem, piedalījās arī Krustpils pamatskolas skolēni.

          Pasākuma laikā skolēniem bija iespēja apmeklēt septiņas stacijas. Vienā no stacijām skolēniem, kopā ar Pepiju Garzeķi un viņas draugiem – Tomiju un Anniku, bija iespēja gatavot rīsu putru. Putras tapšanas procesā skolēniem bija iespēja uzdot arī dažādus interesantus jautājumus un ar gardu maizīti pabarot arī Pepijas zirgu.

            Bija arī stacija “Muzikālās skaņas”. Tur visi tika iepazīstināti ar  dažādiem sitamajiem mūzikas instrumentiem. Bija arī iespēja katram pašam uzsist sev kādu mīļu mūzikas ritmu.

            Lielu interesi skolēnos raisīja Krustpils pagasta bibliotēkas izveidotā stacija. Tur skolēniem bija iespēja rakstīts dažādus vārdus trīs valodās, pārbaudīt savu acu mēru un salikt grāmatas 30cm augstumā. Skolēniem tika arī suvenīri – katra paša izrotātais zīmulītis. Jāmin, ka par katru darbošanos bērni tika cienāti ar gardum gardām konfektēm.

           Pēc  aktivitātēm visiem bija iespēja  kopā paēst pusdienas, uztaisīt  hennas tetovējumu un pasākuma noslēgumā apmeklēt skanīgu  koncertu.

            Grāmatu svētki Atašienē bija skaista diena, kad skolēni varēja kopā mācīties, priecāties un iegūt jaunus draugus! Lai izdodas arī nākamajā gadā tik pat jauki svētki!

Viktorija Armale, 5.kl.