6.klase apceļo "Daugavas lokus"

6.klase apceļo

6.klase apceļo "Daugavas lokus"

28.Maijs, 2021 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Maija rītā Krustpils pamatskolas 6.klase devās sen gaidītā kopīgā ekskursijā uz  “Daugavas lokiem”. Ceļš pagāja nemanot – bērnu sarunās un smieklos.

     Dabas parks “Daugavas loki” skolēnus un skolotājas sagaidīja ar saulīti. Bērni izskraidījās pa dabas takām, izpētīja Dinaburgas pils pilsdrupas un pils maketu un uzkāpa Priedaines skatu tornī, kas ir viens no augstākajiem koka skatu torņiem Latvijā. Tā augstums sasniedz 32 metrus. Uzkāpjot skatu tornī, tu pacelsies virs Daugavas loku mežiem, Krāslavas koka mājiņām un baznīcu smailēm. Dienas noslēgumā, Torņa pakājē  ierīkotajā atpūtas vietā, bērni un skolotājas, putnu dziesmu pavadībā, izbaudīja pikniku.

      Patiesi jāatzīst – gan bērni, gan skolotājas bija ļoti noilgojušies pēc klātbūtnes.

Audzinātāja I.Tomiņa- Stare