4. klases skolēnu rudenīgais pārgājiens

4. klases skolēnu rudenīgais pārgājiens

4. klases skolēnu rudenīgais pārgājiens

23.Oktobris, 2019 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

   Karjeras nedēļas izskaņā, piektdien, 18. oktobrī, no rīta pie skolas knaši pulcējās 4. klases skolēni un klases audzinātāja, lai dotos pārgājienā pa tuvāko apkārtni, apciemotu pamestos dzīvnieciņus Jēkabpils dzīvnieku patversmē, vēlāk apmeklētu Ceļu satiksmes drošības direkciju un noskaidrotu, kas nepieciešams velosipēda apliecības iegūšanai. Gaisā virpuļoja sārtās lapas, un skolēni izjuta piedzīvojumu garu.

   Ikviens skolēns bija sarūpējis kādu gardumu pamestajiem kaķiem un suņiem. Dodoties pa Zvaigžņu ielu, bērni drīz vien izdzirdēja tramīgas suņu rejas. Patversmē skolēni darbinieku pavadībā ar īpašu maigumu un uzmanību apskatīja dzīvniekus, izzināja to pašreizējos dzīves apstākļus un ļāvās sapņiem par jaunu pūkainu draugu savās mājās. 

   Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) bērni tika iedrošināti iegūt velosipēda  vadīšanas apliecību, lai varētu pārliecinoši piedalīties ceļu satiksmē. Uzzinājuši, ka apliecību iespējams iegūt jau no 10 gadu vecuma, skolēni apņēmās sagatavoties velosipēdu satiksmes drošības eksāmenam – apgūt ceļu satiksmes noteikumus un nemitīgi sevi pārbaudīt, veicot eksāmena uzdevumus CSDD mājas lapā. 

   Rudenīgais pārgājiens noslēdzās uz gastronomiskas nots, skolēniem priecīgi tērzējot restorānā “Hesburger” par pieredzēto kopā būšanas laiku. Tā patiesi ikvienam bija iespēja izjust klases vienotību, izbaudīt rudens noskaņu, kā arī izzināt skolas tuvāko apkārtni. 

skolotāja Sintija  Kampāne-Štelmahere