4.klase paši rada sev svētku sajūtu.

4.klase paši rada sev svētku sajūtu.

4.klase paši rada sev svētku sajūtu.

1.Janvāris, 2021 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     4.klasei bija palaimējies, jo viņi varēja mācīties klātienē, sajust Ziemassvētku tuvošanos. Tas bija satraucošais gaidīšanas un gatavošanās prieks. Tika izrotāta klases telpa, dekorēti logi, gatavoti apsveikumi vecākiem un mīļajiem skolotājiem. Bērni īpašu paldies vēlējās pateikt saviem vecākiem vai arī vecvecākiem, kas viņu audzina, sacerot dzejoli. Ar  mīlestību skolēni gatavoja dāvaniņas vecākiem.

     Ziemassvētku eglīte 4.klasei notika klātienē. Skolēni cepa piparkūkas, kuras paši izrotāja, lai svētku galdam būtu Ziemassvētku noskaņa. Cienastam, ko bērni nesa savam svētku galdam, bija jābūt paša gatavotam. Protams, bērni neiztika bez vecāku padoma un palīdzības.

        4.klases  Ziemassvētku eglīte  nevarēja notikt bez svētku vadītāja un maza koncertiņa, kurā katram  vajadzēja sagatavot kādu priekšnesumu. Tika dziedātas Ziemassvētku dziesmas,  dejotas dejas, rādīti teatralizēti uzvedumi, skandēti dzejoļi un atskaņots flautas solo.

      Ikviens varēja iejusties vadītāja lomā, piedāvājot savu Ziemassvētku rotaļu un iepriecinot mūs visus. Jā, bija arī pārsteigums, pie mums ciemos bija atnākusi rūķenīte- skolotāja Aivita, kas ļoti iepriecināja bērnus. Mēs visi iejutāmies dažādās lomās, sēdējām iedomu kamanās un gaidījām Ziemassvētkus.

4.klases audzinātāja Ilva Robežniece