1.-4.klašu skolēni iepazīst kinologa, jaunsargu instruktora profesijas.

1.-4.klašu skolēni iepazīst kinologa, jaunsargu instruktora profesijas.

1.-4.klašu skolēni iepazīst kinologa, jaunsargu instruktora profesijas.

18.Novembris, 2023 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

      Pie Krustpils pamatskolas1.a, 2.a, 3.a, 4.a klases skolēniem 18.oktobrī un  valsts svētku nedēļā 1.b, 2.b, 3.b, 4.b un pirmsskolas vecākās grupas bērniem viesojās policists-kinologs ar saviem uzticamajiem suņiem. Bērni uzzināja par kinologa darbu, redzēja pamatkomandas, kas jāprot katram policijas sunim un,protams, redzēja demonstrējumu, kā suns meklē aizliegtas vielas. Tikšanās laikā bērniem bija daudz un dažādi jautājumi gan par kinologa darbu, gan par ikdienas sadzīvi, jo kinologam esot 3 suņi. Iedvesmojušies daudzi bērni izteica vēlmi par savu nākotnes profesiju izvēlēties policista, tieši kinologa, profesiju, lai sargātu savu valsti kopā ar cilvēku uzticamāko draugu- suni.

        Karjeras nedēļas laikā 1-4.klašu skolēni iepazinās arī ar jaunsargu instruktora profesiju. Par kuru pastāstīja instruktore Baiba Kaļva.