"No sirds uz sirdi"

"No sirds uz sirdi"

28.Decembris, 2018 Justīne Iie Jaunumi Komentāri

Krustpils pamatskolā jau vairākus gadus pēc kārtas pirms Ziemassvētkiem notiek akcija "No sirds uz sirdi", kuras mērķis ir sniegt veciem, vientuļiem cilvēkiem un pamestajiem dzīvniekiem sirds siltumu un uzmanību.

Atvērsim savas sirdis visiem un dāvāsim sirdssiltumu tiem, kam tā trūkst. Dosim savu mīlestību cilvēkiem,dzīvniekiem, kam tās ir maz! Sniegsim palīdzīgu roku tiem, kas var, bet nespēj! Būsim saprotoši.

Šogad mēs iepriecinājām 19 vecos cilvēkus savā Madonas ielas mikrorajonā un arī viesojāmies ar dāvaniņām dzīvnieku patversmē.

Lai reizē ar Ziemassvētku prieku atnāk sajūta par labi padarītu darbiņu,paldies visiem bērniem un vinu ģimenēm par piedalīšanos akcijā.Lai katrā no Jums kāds sapnis plaukst,ko gribas piepildīt.

Sk.Ina ar mazpulkiem.