Varavīksne NR.1

8.Decembris, 2017 Guna Pusbarniece Avīze Komentāri

Lēnām sākot krāsoties koku lapām dzelteni sarkanos toņos un vējam kļūstot saltākam, jau atkal klāt ir pienācis rudens. Skolā aicinoši sāk skanēt zvans un ar košiem ziediem rokās, 1. septembrī skolēni vēra vaļā arī mūsu skolas durvis, lai uzsāktu jauno 2017/2018. mācību gadu.

Zinību dienā skolas sporta zālē pulcējās Krustpils pamatskolas skolēni, skolotāji un vecāki. Skolā šogad mācības uzsāka 188 skolēni, 13 no tiem Zinību kalnā kāpa pirmo reizi. Mazos ķiparus skolas dzīvē, kā jau ierasts, ievadīja 9. klases skolēni, kuri skolas biedrus sveica ar skaistiem vārdiem, gan priecēja ar dejas priekšnesumu, ko izpildīja Alens Girļanu.

Liels paldies tika teikts arī jauno skolnieku vecākiem, kuri uzticēju- ši savus acuraugus mūsu mīļajam skolas kolektīvam.

Ar jauno mācību gada uzsākšanu gan skolotājus, gan skolēnus un viņu vecākus bija ieradušies sveikt arī Krustpils novada izpilddirektors Raimonds Spēks un Krustpils novada pārvaldes vadītāja Andra Munce, kuri vēlēja izturību un pacietību jaunajā darba cēlienā.