Krustpils pamatskola aicina

Krustpils pamatskola aicina

Krustpils pamatskola aicina

18.Augusts, 2022 Guna Pusbarniece Jaunumi Komentāri

     Pavisam drīz atskanēs skolas zvans un aicinās skolēnus atsākt mācības. Krustpils pamatskola ar 1.septembri izglītības programmas īstenos Jēkabpilī Madonas ielā 48 un Variešos Bērzu ielā 7. Ir veikti visi nepieciešamie sagatavošanas darbi, lai nodrošinātu ātru un ērtu satiksmi no vienas ēkas uz otru, kā arī nokomplektētu pedagoģisko sastāvu, veiktu visus plānošanas darbus.

     Katrā klasē tiek veidoti 2 klašu komplekti, lai izglītības programmas apguves iespējas šajās klasēs būtu abās Krustpils pamatskolas izglītības programmu realizācijas vietās. Līdz skolas sākumam aicinām pieteikties skolēnus, zvanot uz telefona numuru 29503096 direktorei Vijai Stiebriņai, mācībām Krustpils pamatskolā visās klasēs.  Lai jaunais mācību gads veiksmīgs un notikumiem bagāts gan skolēniem, gan pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, kā arī bērnu vecākiem!